Chronologische lijst van de ambassadeurs [fr]

- Claude-France ARNOULD sinds oktober 2015

- Bernard VALERO oktober 2012 - september 2015

- Michèle BOCCOZ september 2009 - september 2012

- Dominique BOCHÉ juli 2007 - augustus 2009

- Joëlle BOURGOIS februari 2003 - mei 2007

- Jacques RUMMELHARDT februari 1998 - december 2002

- Jacques BERNIERE september 1993 - januari 1998

- Alain PIERRET oktober 1991 - september 1993

- Xavier de NAZELLE mei 1988 - juli 1991

- Jacques LECOMPT december 1986 - april 1988

- Jean AUDIBERT maart 1986 - november 1986

- Jacques THIBAU maart 1983 - maart 1986

- Roger VAURS 1980 - 1983

- Francis HURÉ 1973 - 1980

- Baron de JUNIAC 1970 - 1973

- Comte de CROUY-CHANEL 1965 - 1970

- Henry SPITZMULLER 1963 - 1965

- Francis LACOSTE 1962 - 1963

- Raymond BOUSQUET 1956 - 1962

- Jean RIVIERE 1952 - 1956

- Comte de HAUTECLOCQUE 1947 - 1952

- Raymond BRUGERE 1944 - 1947

- Jean-Claude PARIS (Délégué du Comité national français - Londres) 1942 - 1944

- Paul BARGETON 1937 - 1940

- Jules LAROCHE 1935 - 1937

- Paul CLAUDEL 1933 - 1935

- Charles CORBIN 1931 - 1933

- Emmanuel de PERETTI de la ROCCA 1929 - 1931

- Maurice HERBETTE 1922 - 1929

- Pierre de MARGERIE 1919 - 1922

- Albert DEFRANCE 1918 - 1919

- Antony KLOBUKOWSKI 1911 - 1918

- Monsieur BEAU 1909 - 1911

- Olivier LEFEVRE Comte d’ORMESSON 1906 - 1909

 


Ministres de France------

- Auguste GERARD 1897 - 1906

- Comte de MONTHOLON 1894 - 1897

- Albert BOUREE 1886 - 1894

- Comte de MONTEBELLO 1882 - 1886

- Albert DECRAIS 1880 - 1882

- Comte DUCHÂTEL 1878 - 1880

- Marquis de GABRIAC 1876 - 1878

- Baron BAUDE 1873 - 1876

- Ernest PICARD 1871 - 1873

- Monsieur TACHARD 1870 - 1871

- Monsieur de LABOULAYE (Chargé d’affaires) 1870

- Vicomte de la GUERONNIERE 1868 - 1870

- Comte de GUITAUT 1864 - 1868

- Marquis de FERRIERE-LE-VAYER 1863 - 1864

- Baron de MALARET 1862 - 1863

- Baron Charles de TALLEYRAND-PERIGORD 1860 - 1862

- Comte Gustave de MONTESSUY 1858 - 1860

- Adolphe BARROT 1853 - 1858

- Duc de BASSANO 1852 - 1853

- Adolphe BARROT 1850 - 1853

- Marquis de RUMIGNY 1840 - 1848

- Louis SERURIER 1836 - 1840

- Comte de LA TOUR MAUBOURG 1832 - 1836

- Général Comte BELLIARD 1831 - 1832

 

 

JPEG 

Personnel de l’ambassade de France à Bruxelles (entre 1892 et 1900)

 

Gepubliceerd op 02/10/2015

bovenaan de pagina