Chronologische lijst van de Franse ambassadeurs in België [fr]

JPEG

- Oktober 2015 - juli 2019: Claude-France Arnould

- Oktober 2012 - september 2015: Bernard Valéro

- September 2009 - oktober 2012: Michèle Boccoz

- Juni 2007 - augustus 2009: Dominique Boché

- Februari 2003 - mei 2007: Joëlle Bourgois

- Februari 1998 - december 2002: Jacques Rummelhardt

- September 1993 - januari 1998: Jacques Berniere

- Oktober 1991 - september 1993: Alain Pierret

- Mei 1988 - juli 1991: Xavier De Nazelle

- December 1986 - april 1988: Jacques Lecompt

- Maart 1986 - november 1986: Jean Audibert

- Maart 1983 - maart 1986: Jacques Thibau

- 1980 – 1983: Roger Vaurs

- 1973 – 1980: Francis Huré

- 1970 – 1973: Baron De Juniac

- 1965 – 1970: Comte De Crouy-Chanel

- 1963 – 1965: Henry Spitzmuller

- 1962 – 1963: Francis Lacoste

- 1956 – 1962: Raymond Bousquet

- 1952 – 1956: Jean Rivière

- 1947 – 1952: Comte De Hauteclocque

- 1944 – 1947: Raymond Brugère

- 1942 – 1944: Jacques-Camille Paris (Afgevaardigde van het Franse Nationale Comité - Londen)

Van juni 1940 tot mei 1942 was er geen diplomatieke vertegenwoordiger van het Franse Nationale Comité van Londen bij de Koninklijke Regering van België.

- 1937 – 1940: Paul Bargeton

- 1935 – 1937: Jules Laroche

- 1933 – 1935: Paul Claudel

- 1931 – 1933: Charles Corbin

- 1929 – 1931: Emmanuel De Peretti De La Rocca

- 1922 – 1929: Maurice Herbette - Vanaf Maurice Herbette veranderde de benaming: Ambassadeur van Frankrijk

- 1919 – 1922: Pierre Jacquin de Margerie , buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1918 – 1919: Albert Defrance , buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1911 – 1918: Antony Klobukowski , buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1909 – 1911: Monsieur Beau , buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1906 – 1909: Comte d’Ormesson , buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1897 – 1906: Auguste Gérard, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1894 – 1897: Comte De Montholon, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1886 – 1894: Albert Bourée, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1882 – 1886: Comte De Montebello, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1880 – 1882: Albert Decrais, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1878 – 1880: Comte Duchâtel, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1876 – 1878: Marquis de Gabriac, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1873 – 1876: Baron Baude, gevolmachtigd minister

- 1871 – 1873: Ernest Picard, afgevaardigde, gevolmachtigd minister

- 1870 – 1871: Pierre-Albert Tachard, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1870: Paul de Laboulaye, zaakgelastigde

- 1868 – 1870: Vicomte de La Guéronnière, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1864 – 1868: Comte de Comminges-Guitaud, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1863 – 1864: Marquis De Ferrière-Le Vayer, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1862 – 1863: Baron De Malaret, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1861 – 1862: Le Baron de Talleyrand, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1858 – 1861: Le Comte de Montessuy, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1853 – 1858: Adolphe Barrot

- 1852 – 1853: Le Duc de Bassano, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1848 – 1852: Théodore Quinette de Rochemont, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1840 – 1848: Le Marquis de Rumigny, ambassadeur

- 1836 – 1840: Louis Sérurier, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1832 – 1836: Le Comte Septime de La Tour Maubourg, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

- 1831 – 1832: Le Lieutenant-Général Comte Belliard, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister

JPEG

Gepubliceerd op 23/07/2021

bovenaan de pagina